2 verified responses ✨
(Australia) $14.20 per user per year in K-12, plus 30% support in addition to an upfront implementation cost (which…
I pay $24.95 for the Pro version.
Add an image for Canvas.
For over 30 years, the Office suite has meant a bundle of software including a word processor, spreadsheet, and presentation tool among other apps. But are those the most relevant tools for a mode...
Grab coffee at the same café every week, and you’ll rarely think about the order or price. Switch up your routine, though, and you’ll stumble over the order and fumble for additional change. Travel to a new country for a cognitive overload not only in language, sights, and smells, but also in the…